Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Samolotem na narty i gorące źródła do Popradu

Wspaniała wiadomość dla miłośników atrakcji zimowych oraz gorących źródeł! W nadchodzącym sezonie zimowym znacznie poprawi się dojazd narciarzy z Warszawy do Popradu w słowackich Tatrach Wysokich. W terminie od 15 grudnia 2015 r. do 10 marca 2016 r. łotewskie linie lotnicze  uruchamiają połączenie lotnicze z Warszawy na lotnisko Poprad-Tatry.

Rejsy wykonywane będą samolotami Boeing 737-300  w każdy wtorek oraz czwartek.

Czas przelotu ze stolicy Polski do Popradu wynosić będzie maksymalnie 65 minut.

Dzień Rejs Godzina wylotu Godzina przylotu

Wtorek
Czwartek

Warszawa (Lotnisko Chopina)
Poprad - Tatry

16:10

17:15

Wtorek
Czwartek

Poprad - Tatry
Warszawa (Lotnisko Chopina)

18:10

19:15

Bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy do Popradu z pewnością zachęcą wszystkich miłośników białego szaleństwa, którzy chcą szybko, komfortowo i atrakcyjnie cenowo dotrzeć do słowackich Tatr. Ceny biletów lotniczych w jedną stronę kształtują się już od 225 PLN.

W cenie biletu każdy pasażer może przewieźć do 8 kg bagażu podręcznego dodatkowo. Grupy zorganizowane (6 i więcej osobowe) są zwolnione z opłat za bagaż rejestrowany (do 20 kg).  

NARTY I SNOWBOARDY LECĄ – GRATIS !!!

Bilety lotnicze mogą pasażerowie zarezerwować poprzez stronę internetową www.airbaltic.com lub w biurze firmy INTAIR, która jest Generalny Agentem Sprzedaży airBaltic na rynku polskim. Kontakt: Tel: 22/559 39 33, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , www.intair.pl .

Zapytania dotyczące rezerwacji grupowych należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lotnisko POPRAD-TATRY znajdujące się na wysokości 718 m n.p.m. należy do najwyżej położonych lotnisk dla samolotów transportowych w Europie Środkowej. Usytuowane jest około 200 m od węzła autostradowego łączącego Poprad i Wysokie Tatry z Niskimi Tatrami /Jasna – Chopok/. Odległość z lotniska Poprad-Tatry do najpopularniejszych słowackich ośrodków narciarskich wynosi kilkanaście kilometrów. Podróż samochodem z lotniska do Tatrzańskiej Łomnicy trwa 15 minut, na Strbske Pleso 30 minut, a do Jasnej pod Chopokiem
w Niskich Tatrach około 45 minut.

airBaltic - łotewskie linie lotnicze

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek