Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Centrum sportowe

Centrum sportowe AquaCity Poprad

Centrtum sportowe w AquaCity PopradZabawcie się z przyjaciółmi i uprawiajcie u nas sporty letnie - siatkówkę plażową, plażową piłkę nożną lub badminton.

Latem można wziąć udział w treningach zumby, capofitu oraz w licznych konkursach przygotowanych przez naszych animatorów, albo spróbować innych atrakcji, takich jak nadmuchiwane zamki, trampoliny, strzelanie z łuku, airsoft lub samochodziki dla dzieci.

Miejska plaża

Nasza Miejska plaża to piaszczysta miejsce z prawdziwym morskim piaskiem, leżakami, parasolami oraz barem na plaży i egzotyczną muzyką, dla tych, którzy chcą spędzić wymarzone wakacje pod Tatrami.

Miejska plaża czynna jest w miesiącach letnich! Wtedy też dostępny jest taras letni, na którym można napić się orzeźwiającego napoju lub zjeść lekką przekąskę.

IMPREZY INTEGRACYJNE

Teren wokół ośrodka to idealne miejsce na zabawę i uprawianie sportu z przyjaciółmi. Dwa boiska do siatkówki plażowej, piłka nożna plażowa, badminton i minigolf.

Na zewnątrz można także zorganizować imprezy integracyjne, szkolenia, zajęcia sportowe, zabawy firmowe, a także uroczystości rodzinne, profesjonalne i amatorskie zawody i turnieje sportowe. W pobliżu AquaCity Poprad znajduje się stadion piłki nożnej, lodowisko oraz korty tenisowe.

AquaCity_Poprad_50m_Vonkajsi_areal_CITY_plaz_1.jpg AquaCity_Poprad_50m_Vonkajsi_areal_CITY_plaz_10.jpg AquaCity_Poprad_50m_Vonkajsi_areal_CITY_plaz_11.jpg AquaCity_Poprad_50m_Vonkajsi_areal_CITY_plaz_13.jpg AquaCity_Poprad_50m_Vonkajsi_areal_CITY_plaz_2.jpg AquaCity_Poprad_50m_Vonkajsi_areal_CITY_plaz_4.jpg AquaCity_Poprad_50m_Vonkajsi_areal_CITY_plaz_5.jpg AquaCity_Poprad_50m_Vonkajsi_areal_CITY_plaz_6.jpg AquaCity_Poprad_50m_Vonkajsi_areal_CITY_plaz_7.jpg AquaCity_Poprad_50m_Vonkajsi_areal_CITY_plaz_8.jpg

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek